Když je pusa na špacíru aneb řekli o Borgiích

Autor v 25.4.2011 , Nezařazené, Novinky, Seriál, Sezóna 1 | Žádné komentáře

Když je pusa na špacíru aneb řekli o Borgiích

„Roku 1492 přeplul Kolumbus modrý oceán – a Borgiové se stali vrcholnou kriminální rodinkou.“  (Television Blend)

„Je to něco jako film Kmotr zasazený do Vatikánu.“  (Neil Jordan, režisér pilotních dílů)

„V podstatě jde o historické porno. Kdo koukal na Tudorovce, ten bude naprosto přesně vědět. Charaktery jsou historicky věrohodné a zabalené do těch nejhorších skandálů. A mají spolu sex, spoustu sexu.“  (BuddyTV)

„Není to přímo náhražka Tudorovců, ale pokud se vám líbí jedno, bude se vám líbit taky druhé. Zatímco v Tudorovcích bylo více politiky, do Borgiů zasahuje spíš náboženství. Ostatní prvky jsou společné.“  (TVSquad)

„Kdykoliv se nad tím někdo chystá usnout, Borgiové po něm (stejně jako dříve Tudorovci) hodí spoustu sexu a šermování v podání moc hezkých lidí.“  (The Hollywood Reporter)

„Po prvním shlédnutí absolutně miluji nováčka Francoise Arnauda v roli syna Cesareho, temného klerika. Jeho láska vůči vlastní rodině spolu s faktem, že udělá cokoliv jen aby ji uchránil, by měly být zárukou dalších skvělých příběhů. Včetně zaručeného napětí mezi Cesarem a jeho otcem a stejně tak jeho bratrem Juanem – protože Cesare klerikem být nechtěl…“  (TV Fanatic)

„Díl The Moor byl trochu samolibý a mimořádně podobný něčemu, co už tady bylo. Ale přesně takoví možná Borgiové budou: každý týden přijdou s novým plánem na něčí vraždu – a pak to prostě buď vyjde, nebo nikoliv.“  (TV Fanatic)

„Speciální požadavek na scénáristy: prosím vás, hoďte proti sobě do klece na souboj Leonarda da Vinciho a Niccola Machiavelliho. Já pak upravím jejich stránky ve Wikipedii a všechno bude naprosto legitimní.“  (Screen Junkies)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..